Doceniana zwłaszcza przez rodziny z dziećmi

Mierzeja Wiślana staje się coraz bardziej lubianym i cenionym przez turystów miejscem. Oczywiście takie kurorty jak Krynica Morska są znane i lubiana w całej Polsce już od dawna. Niemniej jednak okoliczne miejscowości, które jeszcze kilka lat temu miały głównie charakter roślinny rolniczy, również stają się coraz ważniejszymi punktami na turystycznej mapie . Coraz wiedzy turystów przyjeżdża nie tylko do Krynicy, ale odwiedza równie chętnie pobliskie Kąty Rybackie, Mikoszewo czy Stegnę.

Z wszystkich tych miejscowości z pewnością najbardziej znana jest jednak właśnie Krynica Morska. Noclegi tutaj można znaleźć w dosyć atrakcyjnych cenach. Jednocześnie jest to miejsce, w którym z całą pewnością dobrze wypocznie każdy, kto ceni sobie bogate w jod morskie powietrze. Warto również pamiętać o tym, że na całej Sztutowo znajdują się bardzo bezpieczne i niezwykle czyste plaże, bardzo ceniona przez turystów. Bardzo chętnie odwiedzanym miejscem jest latarnia morska w Krynicy, która uznawana jest za wyjątkową atrakcję.

W samej Krynicy znajdziemy bardzo wiele różnych atrakcji turystycznych. Docenią je zwłaszcza rodziny z dziećmi. Jednocześnie cała ta przepiękna miejscowość położona jest na terenie, niezwykle malowniczego Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana.