Krynica Morska

Jeśli poszukujemy interesującego miejsca nad polskim morzem, to z pewnością warto zwiedzić kilka miejscowości, które są godne uwagi. Jedną z nich jest właśnie Krynica Morska. Jest to niezwykle urocze miejsce położone na Mierzei Wiślanej. Krynica Morska znajduje się w województwie pomorskim, zaledwie kilkanaście kilometrów od granicy z Kaliningradem.
Warto odwiedzić Krynicę Morską ze względu na niesamowitą lokalizację. Właśnie tutaj mamy okazję w ciągu zaledwie kilkunastominutowego spaceru przemieścić się od Zalewu Wiślanego do wybrzeża Morza Bałtyckiego. W Krynicy Morskiej znajduje się piękna i szeroka piaszczysta plaża, na której znaleźć można bardzo estetyczne bary i restauracje. Cała miejscowość jest bardzo zadbana, znajdziemy tam wiele ścieżek do spacerowania i jazdy na rowerze. Nie sposób nie wspomnieć o malowniczych terenach leśnych otaczających Krynicę, w których nie rzadko możemy spotkać na przykład dziki.

Krynica Morska to tętniące życiem miasteczko z bardzo dobrze rozbudowaną infrastrukturą turystyczną, w której skład wchodzą zarówno komfortowe hotele z basenami jak i pola namiotowe i campingowe. Jest to doskonałe miejsce na spędzenie wakacji czy też krótkiego wypadu weekendowego.

Leave a Reply